phone

Zavolajte nám
+421 948 843 371

mail

Napíšte nám
obchod@rovelle.sk

adress

Navštívte nás
Železničná 320, 900 41 Rovinka

VÝŠKOVÉ UMÝVANIE OKIEN, FASÁD, STRIECH, OBKLADOV, ŽALÚZIÍ, RÍMS A OPLÁŠTENIA BUDOV

Čistenie vo výškach je náročná práca vyžadujúca si skutočných profesionálov. Naše skúsenosti a prax v obore zaručujú rýchlu realizáciu prác s maximálnym efektom. Samozrejme naši zamestnanci sú na prácu vo výškach plne školení a disponujú všetkými potrebnými povoleniami.

Profesionálne vybavenie = prvotriedne výsledky

Výškové práce vykonávame za pomoci kvalitnej výškovej techniky.

Podľa miesta čistenia, tvaru samotného objektu a výšky, v ktorej budeme čistenie realizovať siahame buď po vysokozdvižných plošinách, lešení, horolezeckej alebo lanovej technike.

Komplexné čistiace práce vo výškach

Výškové práce sú v skutku široký pojem. Čistenie vo výškach možno realizovať v rôznych prípadoch, a to pre potreby priemyslu, výroby, stavebníctva, logistiky, dopravy, komunálnej sféry, štátnej správy a samosprávy, súkromného sektoru, administratívnych a bytových komplexov, ubytovacích, školských, či zdravotníckych zariadení, apod. Naše služby poskytujeme každému, kto potrebuje čistenie a umývanie povrchov vo výškach!

Či už sa jedná o pár poschodové budovy alebo vysoké objekty, zasiahneme hocikde!

Odstránime znečistenie spôsobené striedaním ročných období, počasím, holubí trus, vodný kameň, naviate znečistenia, farby, laky, grafity, mastnotu, oleje, sadze, smog, maľovku, a iné znečistenia.

Naše čistiace služby vo výškach obsahujú
 • výškové čistenie a umývanie okien (vrátane strešných okien)
 • čistenie a umývanie fasád budov
 • čistenie a umývanie obkladov
 • čistenie a umývanie opláštenia budov
 • čistenie a umývanie striech
 • čistenie odkvapov, odtokov, zvodov, rín a ríms, resp. čistenie celých odkvapových systémov
 • čistenie exteriérových žalúzií
 • čistenie vykurovacích telies a vzduchotechniky
 • čistenie komínov
 • čistenie priemyselný, výrobných a skladových hál
 • čistenie stropných konštrukcii
 • čistenie mostov a mostných konštrukcii
 • čistenie výškových budov
 • čistenie a umývanie svetiel, svetlíkov a osvetlenia
 • čistenie fotovoltaických a solárnych systémov
 • čistenie klimatizácii
 • čistenie reklamných bannerov, reklamných nosičov a svetelných reklám
 • čistenie a umývanie neprístupných priestorov, úzkych miestností
 • impregnačné výškové práce

Profesionálne čistiace metódy a technické vybavenie

Rýchlosť a efektivitu prác zaručuje naše profesionálne vybavenie. Najčastejšie realizujeme čistenie vysokotlakovou technikou, ktorá je navyše plne ekologická. Vysokotlakové čističe produkujú horúcu alebo studenú vodu, pričom silu tlaku regulujeme priamo na potreby daného objektu a samotného materiálu.

Štýl čistenia určuje aj samotný druh, charakter a sila znečistenia. To koľko barov a akú teplotu vody zvolíme záleží na kvalite a druhu povrchu, sile a charaktere znečistenia.

Výškové čistiace práce vieme vykonať aj iným ekologickým čistením – tryskaním suchým ľadom alebo agresívnym pieskovaním povrchov.

Práce vieme vykonávať v interiéroch aj exteriéroch, no samotný spôsob čistenia je personalizovaný a maximálne prispôsobený pre potreby klienta tak, aby sme zabezpečili maximálny výsledok.

Dôkladné obhliadky, detailný prístup

Všetky práce realizujeme po dôkladných obhliadkach na zabezpečenie maximálneho výsledku a spokojnosti každého zákazníka. Volíme výhradne šetrné spôsoby a metódy čistenia, ktoré sú zároveň tie najmodernejšie a najefektívnejšie na trhu.

Obhliadky sú pre nás dôležité aj pre nacenenie zákazky a určenie správneho postupu, resp. metódy čistenia.

Všetky naše služby sú vždy maximálne personalizované, šité na mieru. Nie je možné ihneď určiť, aký bude postup, metóda čistenia alebo celková cena práce. Na to slúžia obhliadky, pri ktorých všetko detailne zmapujeme tak, aby sme skĺbili vašu maximálnu spokojnosť s efektivitou prác.

Sklá bez šmúh, kvapiek a vlákien

V prípade čistenia okien, výkladov, vchodov, presklených budov, apod. čistíme sklenené povrchy bez zanechania stôp, a to modernou technikou v podobe dlhej teleskopickej tyči a špeciálnej kvapaliny. Vo výsledku metóda zabezpečí, že sklá ostanú po vyschnutí dokonalo čisté, bez šmúh, prachu, vlákien po handričkách, či iných stopách, s ktorými sa spravidla pri čistení sklenených povrchov stretávame.

Vďaka dlhej teleskopickej tyči, ktorá dosahuje až 14 metrov nie je vždy nutné vyťahovať vysokozdvižné plošiny, lešenia alebo horolezeckú techniku, vďaka čomu sme mimoriadne rýchly.

Tajomstvo dokonalo čistých skiel bez šmúh, vlákien, či iných bežných pozostatkov tkvie v špeciálnej osmotickej vode, ktorá je plne demineralizovaná.

Osmotickú vodu využívame nielen pri čistení okien, presklených časti budov, ale aj pri čistení solárnych a fotovoltaických panelov, zimných záhrad, obkladov, kovových oplášteniach budov, hliníka, ocele, železa, či iných materiálov.

Čistenie osmotickou vodou je plne ekologická, mimoriadne efektívna čistiaca metóda, ktorá neznečisťuje, ani nekontaminuje životné prostredie. Radí sa k prelomovým moderným technikám, ktoré pre kombináciu rýchlosti, efektivity a ekologickému charakteru v nemajú v súčasnosti konkurenciu.

V prípade, že ste sa rozhodli využiť naše služby v oblasti čistiacich prác vo výškach, neváhajte kontaktovať našich obchodných zástupcov. Na základe obhliadky vám vypracujú bezplatnú nezáväznú cenovú ponuku priamo pre Vás.

Kontakt na obchodných zástupcov:

Bratislavský kraj
Bratislava, Stupava, Malacky, Pezinok, Modra, Senec
Trnavský kraj
Šamorín, Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Senica, Šaštín-Stráže, Skalica, Holíč, Gbely, Veľký Meder, Vrbove, Sládkovičovo, Gabčíkovo
Nitriansky kraj
Nitra, Šaľa, Nové Zámky, Šurany, Komárno, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany, Hurbanovo, Kolárovo, Šahy, Tlmače, Želiezovce, Vráble, Štúrovo,
Trenčiansky kraj
Trenčín, Prievidza, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Ilava, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Brezová pod Bradlom, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Stará Turá, Bojnice, Handlová, Nováky, Nemšová, Trenčianske Teplice
Banskobystrický kraj
Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica, Kremnica, Lučenec, Fiľakovo, Veľký Krtíš, Revúca, Rimavská Sobota, Brezno, Poltár, Krupina, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Detva, Hriňová, Krupina, Dudince, Tornaľa, Jelšava, Hnúšťa, Tisovec, Modrý Kameň, Sliač, Nová Baňa
Žilinský kraj
Bytča, Žilina, Martin, Vrútky, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Turčianske Teplice, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Krásno nad Kysucou, Turzovka, Turany, Trstená, Rajec, Rajecké Teplice
Košický kraj
Košice, Košice-okolie, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Gelnica, Rožňava, Spišská Nová Ves, Strážske, Veľké Kapušany, Dobšiná, Krompachy, Spišské Vlachy, Sečovce, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou
Prešovský kraj
Prešov, Bardejov, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišská Stará Ves, Poprad, Sabinov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce, Snina, Vranov nad Topľou, Humenné, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Svit, Vysoké Tatry, Veľký Šariš, Lipany, Podolínec, Giraltovce, Hanušovce nad Topľou
Oblasti a regióny Slovenska
Záhorie, Podunajsko, Kysuce, Orava, Liptov, Dolné Považie, Stredné Považie, Horné Považie, Hont, Turiec, Pohronie, Horehronie, Podpoľanie, Novohrad, Gemer, Spiš, Šariš, Dolný a Horný Zemplín, Zamagurie