phone

Zavolajte nám
+421 948 843 371

mail

Napíšte nám
obchod@rovelle.sk

adress

Navštívte nás
Železničná 320, 900 41 Rovinka

Po stavebné upratovanie


Pri stavebných činnostiach ako je budovanie nových stavieb, rekonštrukčné práce, reštaurátorstvo, demolácia alebo sanácia vznika množstvo špiny, prachu, odpadu a znečistenia všeho druhu.


Prenechajte ich na odborníkov a doprajte si kúsok času pre seba!


Poskytujeme kvalitné po stavebné upratovacie služby interiérov aj exteriérov!


Čistíme v pomerne krátkom čase skutočne veľké plochy hĺbkovo a maximálne precízne.

Pri kompletnom čistení priestorov nám pomáhajú kvalitné a spoľahlivé stroje, či profesionálna technika.


Po stavebné upratovanie v skratke

Po stavebné upratovanie je proces vykonávaný po ukončení výstavby, renovácie budov, reštaurátorských prácach alebo iných stavebných projektov.

Cieľom po stavebného upratovania je odstrániť všetok odpad, stavebné materiály, prebytočné látky, maltu, škvrny, fľaky, prach, smetí a iné nečistoty po stavebných činnostiach rôzneho druhu.

Po stavebné upratovanie vytvorí čisté a bezpečné prostredie pre budúce užívanie stavieb a priestorov v nich.


Po stavebné upratovanie aj ekologicky!

Službu po stavebného čistenia realizujeme hĺbkovo, vysoko efektívne a maximálne účinne. Značnú časť prác vieme vykonávať aj ekologickým spôsobom, a to bez použitia chémie. V týchto prípadoch čistíme prostredníctvom vody v rôznych skupenstvách ale je suchý ľad, horúca voda alebo para.

V prípadoch, kedy je nutné použiť niečo silnejšie alebo agresívnejšie siahneme po chémii, no dbáme na to, aby nebola voči životnému prostrediu extrémne agresívna a znečisťujúca.


Proces po stavebného upratovania

V prvom rade je pri po stavebnom upratovaní nutné detailne obhliadnuť oblasť, ktorú je potrebné upratať. Následne môžeme prejsť k fyzickému upratovaniu, ktoré zahŕňa odstránenie odpadu, odnos stavebných materiálov, čistenie podláh a okien, sociálnych zariadení, kancelárskych priestorov a v niektorých prípadoch aj čistenie a upratovanie exteriérov stavieb.

Po stavebné upratovanie je dôležitou súčasťou záverečných prác každého stavebného projektu alebo rekonštrukcie. Tento typ upratovania môže byť náročné fyzicky aj časovo, no je nevyhnutné, pretože priestory nemôžu ostať znečistené po odpadoch.

Najdôležitejším finálnym krokom je čistenie a príprava pracovného prostredia k používaniu. Čistenie pracovných priestorov zahŕňa odstránenie prachu, špiny, škvŕn, fľakov a iných stavebných odpadov, či stôp po stavebných úkonoch, ktoré zostali viditeľné na mieste výstavby po ukončení stavebných prác. V rámci tejto fázy používame vysávače a čistiace prostriedky predovšetkým na dezinfekciu alebo odstránenie škodlivých látok.

Nakoniec po stavebného upratovania je vykonávaná kompletná detailná kontrola priestorov, aby sme sa uistili, že všetky odpady boli správne odstránené a pracovné prostredie je čisté, a bezpečné. Kontrola je vykonávaná na základe zoznamu kontrolných bodov, ktoré boli stanovené vopred.


Čistenie v súlade s legislatívou

Je dôležité, aby sa po stavebné upratovanie vykonávalo výhradne v súlade so zákonmi a predpismi, nakoľko ide o náročné, nebezpečné a veľmi zodpovedné čistenie. To znamená, že odpad musí byť zlikvidovaný podľa najnovších environmentálnych predpisov a zvyšky stavebných materiálov musia byť likvidované v súlade so špecifickými predpismi. Ak sa tieto zákony a predpisy ignorujú, môže to viesť k pokutám alebo iným právnym následkom.


Spoľahnite sa na profesionálov!

Ak neviete, ako správne zabezpečiť po stavebné upratovanie, najlepšie je poradiť sa s odborníkmi v oblasti upratovania po stavebných činnostiach. Profesionálne upratovanie znečistenia po stavbách môže pomôcť predísť neskorším problémom a ochrániť vašu stavbu.

Realizujeme komplexné po stavebné upratovanie každého druhu stavby, bez rozdielu na materiál, veľkosť, druh, tvar alebo charakter znečistenia.


Zasahujeme za každých okolností.

Cenová relácia

Cena za po stavebné upratovanie sa môže líšiť v závislosti od veľkosti, druhu a charakteru znečistenia, veľkosti stavby alebo rekonštruovaného priestoru, prístupu k danej budove, času potrebného na kompletné vyčistenie, či použitého materiálu.

Cenová ponuka nie je jednotná, ale personalizovaná. Realizujeme ju na základe obhliadky priestorov, pričom je zložená priamo z potrebných úkonov vo vašom priestore.

Neváhajte kontaktovať našich obchodných zástupcov, ktorí vám ochotne vypracujú bezplatnú nezáväznú cenovú ponuku pripravenú priamo na vašu stavbu.

Kontakt na obchodných zástupcov:

Bratislavský kraj
Bratislava, Stupava, Malacky, Pezinok, Modra, Senec
Trnavský kraj
Šamorín, Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Senica, Šaštín-Stráže, Skalica, Holíč, Gbely, Veľký Meder, Vrbove, Sládkovičovo, Gabčíkovo
Nitriansky kraj
Nitra, Šaľa, Nové Zámky, Šurany, Komárno, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany, Hurbanovo, Kolárovo, Šahy, Tlmače, Želiezovce, Vráble, Štúrovo,
Trenčiansky kraj
Trenčín, Prievidza, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Ilava, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Brezová pod Bradlom, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Stará Turá, Bojnice, Handlová, Nováky, Nemšová, Trenčianske Teplice
Banskobystrický kraj
Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica, Kremnica, Lučenec, Fiľakovo, Veľký Krtíš, Revúca, Rimavská Sobota, Brezno, Poltár, Krupina, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Detva, Hriňová, Krupina, Dudince, Tornaľa, Jelšava, Hnúšťa, Tisovec, Modrý Kameň, Sliač, Nová Baňa
Žilinský kraj
Bytča, Žilina, Martin, Vrútky, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Turčianske Teplice, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Krásno nad Kysucou, Turzovka, Turany, Trstená, Rajec, Rajecké Teplice
Košický kraj
Košice, Košice-okolie, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Gelnica, Rožňava, Spišská Nová Ves, Strážske, Veľké Kapušany, Dobšiná, Krompachy, Spišské Vlachy, Sečovce, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou
Prešovský kraj
Prešov, Bardejov, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišská Stará Ves, Poprad, Sabinov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce, Snina, Vranov nad Topľou, Humenné, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Svit, Vysoké Tatry, Veľký Šariš, Lipany, Podolínec, Giraltovce, Hanušovce nad Topľou
Oblasti a regióny Slovenska
Záhorie, Podunajsko, Kysuce, Orava, Liptov, Dolné Považie, Stredné Považie, Horné Považie, Hont, Turiec, Pohronie, Horehronie, Podpoľanie, Novohrad, Gemer, Spiš, Šariš, Dolný a Horný Zemplín, Zamagurie