phone

Zavolajte nám
+421 948 843 371

mail

Napíšte nám
obchod@rovelle.sk

adress

Navštívte nás
Železničná 320, 900 41 Rovinka

Diamantové leštenie podláh

Máte podlahu, ktorá stratila lesk alebo je extrémne matná a pri snahe o jej obnovu nič nezabralo?

Prípadne máte na podlahe jemné škrabance, fľaky a stopy po používaní? Jediným účinným riešením je profesionálne diamantové leštenie podláh!


Metódu diamantového leštenia realizujeme na rôznych typoch podláh

Leštenie za pomoci diamantovej leštičky má široké využitie. Diamantové leštenie využívame všade tam, kde je potrebné rozžiariť, vyleštiť, či zjednotiť povrch a prinavrátiť pôvodný lesklý vzhľad zanedbaným podlahovým krytinám.


Leštíme nasledovné typy podláh, dlaždíc, dlažby a podlahových krytín


- kamenné podlahy z prírodného a umelého kameňa

- betónové podlahy

- drevené podlahy


Diamantové leštenie kamenných podláh a dlažieb

Špeciálne miesto v oblasti diamantového lešenia podláh majú práve kamenné podlahy. Či už sú z umelého alebo prírodného kameňa všeobecne sa spájajú s vysokým leskom, ktorý im pridáva na elegancii, čistote a pôsobí luxusným dojmom.

Kamenná podlaha podlieha každodennému náporu, treniu, či oderom, ktoré sa skôr či neskôr podpíšu na matnom vzhľade podláh. Počas užívania dochádza i k postupnému prirodzenému odstraňovaniu vrchnej ochrannej vrstvy, ktorá zabraňuje mechanickému poškodeniu a starnutiu povrchu.

Inou cestou, ako realizáciou pravidelnej hĺbkovej profesionálnej starostlivosti o kamenné podlahy nie je možné predchádzať alebo zamedziť postupnému opotrebovaniu kamenných materiálov. Pravidelné dôkladné ošetrenie v podobe diamantového leštenia udržiava kamenné podlahy v neustálej kondícii a predchádza prípadným väčším zásahom ako je brúsenie vrchnej vrstvy kamennej podlahy.


Leštíme nasledovné typy kamenných podláh

Mramor, travertín, žula, granit, vápenec, bridlica, pieskovec, kvarcit, ónyx, terrazzo, cotto, terracotta, gres, lomový kameň alebo betón.


Ekologická vysokoefektívna služba, ktorá odstráni nedokonalosti

Vedeli ste, že pri leštení podláh nepoužívame žiadnu chémiu, ani umelé látky? Vďaka metóde viacnásobného leštenia nám nie je potrebná.

Vysoký lesk, dokonalú hladkosť a luxusný vzhľad zabezpečíme prirodzenou cestou postupného leštenia. Jedná sa síce o niečo zdĺhavejšiu prácu, no výsledok rozhodne stojí za to! Tým, že povrch poctivo vyleštíme do hladka, odstránime, resp. šetrne vybrúsime z povrchu aj jemné hĺbkové nedokonalosti, škrabance alebo fľaky, ktoré by chémia rozhodne neodstránila, iba na nejaký čas prekryla.

Pri viacnásobnom leštení meníme zrnitosť padov od tvrdších po najjemnejšie. Vďaka striedaniu zrnitosti padov zasahujeme do povrchu tak, že vieme odstrániť jemné poškodenia na povrchoch, bez potreby brúsenia, agresívnejšej formy revitalizácie a obnovy kamenných povrchov.

Leštením neobnovíme len pôvodný vzhľad, ale vytvoríme nový hladký a lesklý povrch, ktorý budí dojem úplne novo položenej podlahy. Úpravou leštením predĺžime podlahe životnosť. Pri správnej starostlivosti je možne udržiavať podlahu v top stave ešte dlho rokov.


Diamantové leštenie pre všetky priestory

Leštenie diamantovými padmi je vhodné všade tam, kde sa vyskytuje kamenná, betónová alebo drevená podlaha, ktorá stratila lesk a pôvodne čistý vzhľad.

Či už sa jedná o domácnosti, firmy, administratívne, komerčné a obchodné priestory, nákupné strediská, kozmetické, vlasové a beauty salóny, školské, ubytovacie, stravovacie a zdravotnícke zariadenia, reštaurácie, priestory verejných budov, úradov a štátnych inštitúcii, veľvyslanectva, múzeá, reprezentačné domy, haly alebo garáže, vyleštíme podlahu a dlaždice, nech už sa nachádzajú kdekoľvek.


Aplikujeme ochranné a bezpečnostné nátery

Samotné leštenie už predstavuje istý stupeň ochrany pred poškodením, no odporúčame na podlahy inštalovať impregnácie, vosky alebo protišmykové nátery, pre zabezpečenie bezpečnosti, ochrany zdravia, ochrany proti oderom, treniu a mechanickému poškodeniu, či voči rôznym kvapalinám a tekutinám.

Ochranné nátery pomáhajú predlžiť životnosť podlahám a udržujú im pekný lesklý vzhľad po niekoľko rokov. Oddaľujú tiež vydratie a matný vzhľad bez lesku.


Diamantové leštenie šetrí finančné prostriedky

Mnohí pri špinavej alebo poškodenej podlahe rozmýšľajú rovno nad výmenou starej podlahy za novú. Výmena podlahy znamená rekonštrukciu, ktorá znamená nielen vyššiu hlučnosť a prašnosť, ale aj finančnú a časovú náročnosť. Priestory je nutné vypratať a práce sem tam zožerú nejakú tu dovolenku navyše. Nehovoriac o nervóznych susedoch, ktorí nebudú nadšení z prachu a hluku, ktoré sa s prerábkou spájajú. Všetkým problémom predídete, ak si zvolíte profesionálne leštenie, prípadne brúsenie podlahových krytín.

Pri leštení, resp. brúsení nemusíte rátať s viac ako jedným dňom prác, v prípade menších priestoroch a s dvomi-tromi dňami pri veľkých priestoroch. Službu realizujeme bezprašne, ekologicky a bez časových prestojoch, ktoré na vás čakajú napríklad pri pokladaní a schnúti novej podlahy.

Tým, že pracujeme s pôvodnou podlahou nevyhodíte zbytočné financie na nové dlaždice. Cena predstavuje len leštiace práce, čo určite pocítite na úsporách. Leštenie má pritom rovnaké výsledky ako položenie novej podlahy.

Úsporu pocítite aj pri pravidelných leštiacich prácach. Aj pravidelné leštenie podláh vie byť lacnejšou záležitosťou ako jednorazová výmena celej podlahy. Leštenie predstavuje len zlomok ceny, ktorú by ste zaplatili na kompletnú rekonštrukciu a výmenu podláh. Leštenie a brúsenie podláh preto rozhodne stoji na zváženie, poďakuje sa vám aj životné prostredie, ktoré vďaka nim nezaťažujete zbytočným odpadom.


Leštenie za mokra i za sucha

Diamantové leštenie podláh vieme realizovať buď na suchej alebo mokrej podlahe. Metódu volíme podľa stavu podlahy, vzniknutého problému a materiálu, z ktorej je krytina vyhotovená.


Obráťte sa na nás!

Venujeme sa profesionálnemu čisteniu, brúseniu, lešteniu, úprave, obnove, impregnácii a inej starostlivosti o všetky druhy a typy podláh, resp. podlahových krytín. Naše niekoľkoročné skúsenosti a prax v oblasti zaručuje kvalitu vykonaných prác s maximálnym detailom, ktorý si podlahy vyžadujú. Sme predovšetkým orientovaní na zákazníka, počúvame ho a vyjdeme v ústrety v maximálnej možnej miere.

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať našich obchodných zástupcov pre vypracovanie nezáväznej bezplatnej cenovej ponuky, ktorá je personalizovaná priamo na vaše jednotlivé podmienky a požiadavky.

Kontakt na obchodných zástupcov:

Bratislavský kraj
Bratislava, Stupava, Malacky, Pezinok, Modra, Senec
Trnavský kraj
Šamorín, Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Senica, Šaštín-Stráže, Skalica, Holíč, Gbely, Veľký Meder, Vrbove, Sládkovičovo, Gabčíkovo
Nitriansky kraj
Nitra, Šaľa, Nové Zámky, Šurany, Komárno, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany, Hurbanovo, Kolárovo, Šahy, Tlmače, Želiezovce, Vráble, Štúrovo,
Trenčiansky kraj
Trenčín, Prievidza, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Ilava, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Brezová pod Bradlom, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Stará Turá, Bojnice, Handlová, Nováky, Nemšová, Trenčianske Teplice
Banskobystrický kraj
Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica, Kremnica, Lučenec, Fiľakovo, Veľký Krtíš, Revúca, Rimavská Sobota, Brezno, Poltár, Krupina, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Detva, Hriňová, Krupina, Dudince, Tornaľa, Jelšava, Hnúšťa, Tisovec, Modrý Kameň, Sliač, Nová Baňa
Žilinský kraj
Bytča, Žilina, Martin, Vrútky, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Turčianske Teplice, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Krásno nad Kysucou, Turzovka, Turany, Trstená, Rajec, Rajecké Teplice
Košický kraj
Košice, Košice-okolie, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Gelnica, Rožňava, Spišská Nová Ves, Strážske, Veľké Kapušany, Dobšiná, Krompachy, Spišské Vlachy, Sečovce, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou
Prešovský kraj
Prešov, Bardejov, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišská Stará Ves, Poprad, Sabinov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce, Snina, Vranov nad Topľou, Humenné, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Svit, Vysoké Tatry, Veľký Šariš, Lipany, Podolínec, Giraltovce, Hanušovce nad Topľou
Oblasti a regióny Slovenska
Záhorie, Podunajsko, Kysuce, Orava, Liptov, Dolné Považie, Stredné Považie, Horné Považie, Hont, Turiec, Pohronie, Horehronie, Podpoľanie, Novohrad, Gemer, Spiš, Šariš, Dolný a Horný Zemplín, Zamagurie