phone

Zavolajte nám
+421 948 843 371

mail

Napíšte nám
obchod@rovelle.sk

adress

Navštívte nás
Železničná 320, 900 41 Rovinka

Hĺbkové čistenie haly - interiér a exteriér


Haly, či už v priemyselnom alebo výrobnom prostredí, skladových a logistických priestoroch, alebo veľkých obchodov podliehajú špine naozaj rýchlosťou blesku. V rámci pravidelnej starostlivosti potrebujú haly hĺbkové čistenie a to ako interiéru, tak aj exteriéru.

Profesionálne čistenie zvyčajne zahŕňa odstránenie hlbokých nečistôt, prachu, neporiadku a inej špiny, ktorá sa neodstráni bežnou každodennou údržbou.


Čistenie interiéru hál


Čistý priestor robí veľa pri vnímaní interiéru a celkovej útulnosti haly. Interiér hál môže podliehať rôznemu druhu, charakteru i rozsahu znečistenia, a to od ľahšieho po veľmi silné a zložité, vyžadujúce si naozajstných profesionálov s kvalitnou technikou a čistiacimi postupmi.


Čo všetko odstránime?

Z priestorov hál odstraňujeme nečistoty v podobe škvŕn, prachu, usadenín, farieb, lakov, olejov, mastnoty, tukov, emulzii, pohonných látok, apod., ktoré sa bežne hromadia počas užívania. Na čistenie povrchov je vždy dôležité použiť vhodné čistiace prostriedky alebo prístroje na konkrétny typ povrchov. V rámci našich služieb používame profesionálne čistiace prostriedky, techniku a nástroje, presne určené na tento druh priestorov, vďaka čomu vieme zabezpečiť prvotriedne výsledky.


Vysávanie na podporu efektívneho čistenia

Jedným z najdôležitejších krokov pri čistení interiéru hál je vysávanie. Vysávačom odstránime nečistoty, prach a odpadky nahromadené na podlahe. Po dôkladnom vysávaní pristúpime k strojovému čisteniu priemyselných podláh výkonnými podlahovými umývacími automatmi. Tie pomáhajú úspešne odstrániť špinu, fľaky, šmuhy, nečistoty a škvrny, ktoré sa vysávačom nedokázali eliminovať.

Všeobecne disponujeme výkonnou technikou, vďaka čomu bez problémov pozametáme, umyjeme a vyčistíme naozaj veľké plochy za celkom krátky čas.


Čistenie okien, vzduchotechniky, svetlíkov a stropov aj vo výškach

Súčasťou profesionálnej údržby hál je čistenie okien, vstupných brán, vchodov, vzduchotechniky, rozvodov, svetlíkov, stien, stropov, klimatizácie, osvetlenia, apod., a to aj vo výškach.

Disponujeme výškovou technikou, vďaka ktorej pre nás nie je problém ani zásah vo výškach alebo vyšších priestoroch. Na prácu vo vyšších priestoroch používame plošiny, lešenia i lezeckú techniku, takže sa dostaneme skutočne všade, kde je potrebné.


Čistenie exteriéru haly


Čistiť exteriér hál je rovnako dôležité ako čistenie interiéru, pretože exteriér haly je to prvé, čo človek vidí, keď sa na priemyselnú halu pozrie, prípadne ju ide navštíviť.

V rámci čistenia, upratovania, údržby a starostlivosti o exteriér hál a skladov realizujeme komplexnú úpravu vonkajšieho prostredia. Súčasťou údržby exteriéru je kosenie trávnikov, údržba zelene, čistenie dlažieb a betónu, umývanie kovového opláštenia, fasád a striech, zber odpadkov, hrabanie lístia a vetvičiek, či odstránenie iných nečistôt, ktoré sa môžu nachádzať v okolí haly.


Čistenie vysokotlakovým lúčom

Vysokotlakové umývanie je jedným z najúčinnejších spôsobov čistenia exteriérov hál.

Je flexibilný a použiteľný na všetky povrchy, ktoré sa okolo hál nachádzajú. Vysokotlakové umývanie dokáže odstrániť špinu, prach, škvrny, fľaky, farby, laky, oleje, mazivá, pohonné látky, biologické znečistenie, apod., ktoré sa prirodzene hromadia najmä na dlažbách, fasádach alebo strechách.


Ekologicky za každých okolností!

Vysokotlakové čistenie vodným lúčom je maximálne ekologický spôsob efektívneho odstraňovania špiny, nečistôt a znečistenia v prostredí hál, a to nielen v interiéri, ale najmä v exteriéri. Pri čistení využívame výhradne vodu – prírode vlastnú zložku, vďaka čomu neznečisťujeme ani nezaťažujeme prírodu, negatívne nevplývame na životné prostredie, ani zdravie ľudí, či zvierat.

Vieme realizovať studeno vodné alebo horúco vodné čistenie, podľa potreby, druhu a charakteru znečistenia, materiálu čisteného objektu alebo prostredia, v ktorom sa nachádzame.

Všeobecne platí, že horúco vodné je o niečo účinnejšie v odstraňovaní znečistenia ako studeno vodné, a to z dôvodu tepla, ktoré pôsobí pri čistení mimoriadne podporne. Špina je odstraňovaná rýchlejšie a dôkladnejšie. Vďaka prevádzkovej teplote až do 98 °C pôsobí na povrchy dezinfekčne. Ekologicky odstráni všetky vírusy, baktérie, mikroorganizmy, choroboplodné zárodky, plesne, huby a iné patogény, negatívne vplývajúce na zdravie ľudí alebo samotný materiál hál, a ich životnosť.

Všeobecne však platí, že či už studené alebo horúce čistenie, obe sú maximálne šetrné voči povrchom, čistia hĺbkovo a ekologicky.


Čistenie striech

Strecha je dôležitou súčasťou exteriéru haly, ktorú je potrebné pravidelne profesionálne vyčistiť. Najčastejšie, resp. ak je to možné, používame na čistenie vysokotlakovú čistiacu techniku, s ktorou odstránime všetok nahromadený neporiadok, usadeniny, naviaty prach, piesok, mach, biologické znečistenie, lístie, holubí trus, plesne, huby, a iné znečistenie, či odpadky.

V rámci čistenia striech prečistíme žľaby alebo odkvapové ríny.


Čistenie parkovísk, betónových povrchov a zámkovej dlažby

Každá priemyselná hala má okolo seba veľmi veľa betónových, dláždených alebo kamenných plôch. Povrchy denne odolávajú znečisťovaniu a pracovnému náporu, preto je okrem samotných hál potrebné čistiť, a to pravidelne aj vonkajšie plochy ako sú parkoviská, chodníky, nakladacie priestory a zámkovú dlažbu, ktoré sa nachádzajú okolo haly.

Do úvahy je nutné brať i trávnatú plochu, ktorá je súčasťou areálu. Je nutné ju pravidelne čistiť od náletov a iných nečistôt, prípadne kosiť a upravovať, aby bola v dobrej kondícii.


Predlžujeme životnosť hál

Jednorazové hĺbkové upratanie, ale najmä pravidelné dôkladné čistenie pomôže udržať vašu halu v najlepšom stave. Predĺži jej životnosť, a to bez rozdielu od veľkosti alebo zamerania. Správne čistenie môže včas ochrániť halu pred nežiaducimi problémami, ktorých riešenie by neskôr mohlo byť finančne nákladné a náročné na čistenie, či opravu haly.


Obráťte sa na nás!

Ponúkame komplexné hĺbkové čistiace služby všetkých typov hál, a to ako interiéru, tak aj exteriéru. Naše bohaté skúsenosti s čistením umývacou strojovou technikou, vysokotlakovou technikou, suchým ľadom alebo pieskovaním zabezpečia, že vaša hala je rozhodne v tých správnych rukách.

Samotná cena za čistenie, umývanie alebo starostlivosť o haly sa môže líšiť v závislosti od veľkosti hál, samotného znečistenia alebo prístupu.


Neváhajte preto kontaktovať našich obchodných zástupcov, ktorí vám ochotne a bezplatne vypracujú nezáväznú cenovú ponuku špeciálne k vašim podmienkam a požiadavkám.

Kontakt na obchodných zástupcov:

Bratislavský kraj
Bratislava, Stupava, Malacky, Pezinok, Modra, Senec
Trnavský kraj
Šamorín, Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Senica, Šaštín-Stráže, Skalica, Holíč, Gbely, Veľký Meder, Vrbove, Sládkovičovo, Gabčíkovo
Nitriansky kraj
Nitra, Šaľa, Nové Zámky, Šurany, Komárno, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany, Hurbanovo, Kolárovo, Šahy, Tlmače, Želiezovce, Vráble, Štúrovo,
Trenčiansky kraj
Trenčín, Prievidza, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Ilava, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Brezová pod Bradlom, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Stará Turá, Bojnice, Handlová, Nováky, Nemšová, Trenčianske Teplice
Banskobystrický kraj
Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica, Kremnica, Lučenec, Fiľakovo, Veľký Krtíš, Revúca, Rimavská Sobota, Brezno, Poltár, Krupina, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Detva, Hriňová, Krupina, Dudince, Tornaľa, Jelšava, Hnúšťa, Tisovec, Modrý Kameň, Sliač, Nová Baňa
Žilinský kraj
Bytča, Žilina, Martin, Vrútky, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Turčianske Teplice, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Krásno nad Kysucou, Turzovka, Turany, Trstená, Rajec, Rajecké Teplice
Košický kraj
Košice, Košice-okolie, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Gelnica, Rožňava, Spišská Nová Ves, Strážske, Veľké Kapušany, Dobšiná, Krompachy, Spišské Vlachy, Sečovce, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou
Prešovský kraj
Prešov, Bardejov, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišská Stará Ves, Poprad, Sabinov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce, Snina, Vranov nad Topľou, Humenné, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Svit, Vysoké Tatry, Veľký Šariš, Lipany, Podolínec, Giraltovce, Hanušovce nad Topľou
Oblasti a regióny Slovenska
Záhorie, Podunajsko, Kysuce, Orava, Liptov, Dolné Považie, Stredné Považie, Horné Považie, Hont, Turiec, Pohronie, Horehronie, Podpoľanie, Novohrad, Gemer, Spiš, Šariš, Dolný a Horný Zemplín, Zamagurie