phone

Zavolajte nám
+421 948 843 371

mail

Napíšte nám
obchod@rovelle.sk

adress

Navštívte nás
Železničná 320, 900 41 Rovinka

Diamantové čistenie schodov


Diamantové čistenie schodov predstavuje modernú účinnú metódu odstránenia najnáročnejšieho znečistenia, škvŕn, fľakov alebo škrabancov z rôznych materiálov.

Schody stratili lesk a potrebujú obnovu?

Vsaďte na diamantové čistenie schodov!

Šetrne a efektívne vyčistíme, zjednotíme a rozjasníme schody bez poškodenia povrchu kdekoľvek!


Čistenie schodov diamantovou technológiou

Pred diamantovým čistením schodov je nutné kompletné a hĺbkové umytie spravidla strojovou technikou. Následne je možné pristúpiť k diamantovému čisteniu schodov prostredníctvom diamantových diskov rôznej zrnitosti.

Diamantové pady sú natoľko účinné, že dokážu odstrániť všetko silné znečistenie, hlboké škvrny, vyhladiť povrchové nerovnosti a vyrovnať ryhy. Dôkladné vyčistí povrch od farieb, lakov, škvŕn, fľakov, mastnoty, hrdze a korózie, vodného kameňa, či iných druhov povrchových znečistení.

Povrchy schodov dokáže brúsenie krásne rozjasniť a zafixovať ich pôvodnú textúru, ktorú používaním alebo rokmi stratili. Obnoví tak aj roky zanedbané povrchy, ktoré už vyzerali beznádejne.

Proces diamantového čistenia niekoľkokrát opakujeme, čím aplikujeme metódu viacnásobného brúsenia s následným viacnásobným leštením. Brúsne a leštiace práce realizujeme s rôznymi stupňami zrnitosti diamantových kotúčov na dosiahnutie cieleného hladkého a lesklého povrchu.

Viacnásobné brúsenie po sebe nezanecháva žiadne známky poškodenia povrchu, či zásahu, predlžuje životnosť a chráni povrchy pred ďalším poškodením.


Metódu diamantového čistenia schodov realizujeme na nasledovných materiáloch

- kamenné schody z prírodného a umelého kameňa (mramor, travertín, žula, granit, vápenec, bridlica, pieskovec, kvarcit, ónyx, terrazzo, cotto, terracotta, gres, lomový kameň apod.)

- betónové schody

- drevené schody


Kde vám vyčistíme schody diamantovou technikou?

Diamantové čistenie schodov v podobe brúsenia a leštenia sa najčastejšie využíva v komerčných a verejných priestoroch, kde sú povrchy vystavené vysokému prevádzkovému zaťaženiu a náročným podmienkam. Metóda diamantového čistenia schodov je vhodná i pre domáce prostredie.

Brúsenie a leštenie diamantovými padmi je vhodné všade tam, kde sa vyskytuje kamenná, betónová alebo drevená podlaha, ktorá stratila lesk a pôvodne čistý vzhľad bez poškodení.

Službu poskytujeme pre domácnosti, firmy, administratívne, komerčné a obchodné priestory, nákupné strediská, školské, ubytovacie a zdravotnícke zariadenia, priestory verejných budov, úradov a štátnych inštitúcii, veľvyslanectvá, múzeá, reprezentačné domy, či haly.


Predĺžime životnosť ochrannými nátermi

Už len samotné čistenie prestavuje istý stupeň ochrany povrchu pred poškodením, no i napriek tomu vysoko odporúčame podlahy ošetriť ochranným náterom, a to buď impregnáciou, voskom alebo protišmykovým náterom. Zabezpečia vyššiu odolnosť voči škrabancom, oderom, škvrnám, fľakom, či inému mechanickému poškodeniu, kvapalinám a tekutinám. Protišmykové ošetrenie navyše zaručuje väčšiu bezpečnosť, a tým aj ochranu zdravia ľudí.

Ochranné nátery predĺžia životnosť schodom o niekoľko rokov, dokážu zachovať lesk, krásny vzhľad a oddaľujú matnosť povrchu.


Výhody diamantového čistenia

Výhodou diamantového čistenia schodov je rýchlosť akou pracujeme a vysoká efektivita prác.

V porovnaní s tradičnými metódami, ako je napríklad mokré čistenie, diamantové brúsenie dokáže vyčistiť schody do výrazne hlbšej miery, s oveľa väčšími výsledkami, na ktoré sa mokré čistenie absolútne nechytá.

Okrem toho nie je potrebné použiť chémiu, ani iné umelé látky, čo robí z diamantového čistenia ekologickú službu. Práce sú navyše šetrné k povrchom schodov, ktoré nepoškodzuje, neničí ani nepoškriabe.

Viacnásobné diamantové čistenie schodov zabezpečí, že schody budú vyzerať opäť ako nové, s výrazným leskom a pôvodnou špecifickou textúrou. Vďaka zbrúseniu vrchnej vrstvy budú nielen kompletne čisté, ale zvýši sa ich estetická stránka, vzrastie celková hodnota nehnuteľnosti, či objektu. Diamantové čistenie s následným povrchovým ošetrením pomáha predĺžiť schodom životnosť o niekoľko rokov.


Diamantové čistenie šetrí finančné prostriedky

Pri špinavých alebo poškodených schodoch by mnoho ľudí volilo skôr výmenu materiálu za nový, no existuje oveľa účinnejšia, efektívnejšia a jednoduchšia forma úpravy - diamantové čistenie.

Výmena je sprevádzaná rekonštrukčnými prácami, ktoré so sebou prinášajú hluk, prašnosť a mnoho nespokojných susedov. Navyše je finančne i časovo náročná, čo v prípade profesionálneho diamantového čistenia neplatí, pretože šetríte čas, financie aj životné prostredie.

Službu realizujeme úplne bezprašne, ekologicky a bez časových prestojoch.


Obráťte sa na nás!

Pokiaľ rozmýšľate nad zlepšením vzhľadu, celkového stavu a hygieny vašich schodov, neváhajte sa obrátiť na profesionálov. Dokážeme dostať opäť do kondície všetky typy schodov z rôznych druhov materiálov. Brúsenie aj leštenie realizujeme výhradne kvalitnými profesionálnymi strojmi, ktoré zaručujú dokonalé výsledky.

Cena za čistenie, brúsenie, leštenie a impregnáciu schodov sa môže líšiť v závislosti od množstva schodov, ich stavu, potrebných úkonov, veľkosti znečistenia, či použitých látok. Celková cena závisí najmä od dĺžky prác.

V prípade záujmu o naše služby v oblasti diamantového čistenia schodov, neváhajte kontaktovať našich obchodných zástupcov, ktorí s vami dohodnú osobnú obhliadku. Na jej základe pripravia bezplatnú nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na stav vašich schodov a potrebné úkony potrebné k ich kompletnej revitalizácii.

Kontakt na obchodných zástupcov:

Bratislavský kraj
Bratislava, Stupava, Malacky, Pezinok, Modra, Senec
Trnavský kraj
Šamorín, Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Senica, Šaštín-Stráže, Skalica, Holíč, Gbely, Veľký Meder, Vrbove, Sládkovičovo, Gabčíkovo
Nitriansky kraj
Nitra, Šaľa, Nové Zámky, Šurany, Komárno, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany, Hurbanovo, Kolárovo, Šahy, Tlmače, Želiezovce, Vráble, Štúrovo,
Trenčiansky kraj
Trenčín, Prievidza, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Ilava, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Brezová pod Bradlom, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Stará Turá, Bojnice, Handlová, Nováky, Nemšová, Trenčianske Teplice
Banskobystrický kraj
Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica, Kremnica, Lučenec, Fiľakovo, Veľký Krtíš, Revúca, Rimavská Sobota, Brezno, Poltár, Krupina, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Detva, Hriňová, Krupina, Dudince, Tornaľa, Jelšava, Hnúšťa, Tisovec, Modrý Kameň, Sliač, Nová Baňa
Žilinský kraj
Bytča, Žilina, Martin, Vrútky, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Turčianske Teplice, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Krásno nad Kysucou, Turzovka, Turany, Trstená, Rajec, Rajecké Teplice
Košický kraj
Košice, Košice-okolie, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Gelnica, Rožňava, Spišská Nová Ves, Strážske, Veľké Kapušany, Dobšiná, Krompachy, Spišské Vlachy, Sečovce, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou
Prešovský kraj
Prešov, Bardejov, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišská Stará Ves, Poprad, Sabinov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce, Snina, Vranov nad Topľou, Humenné, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Svit, Vysoké Tatry, Veľký Šariš, Lipany, Podolínec, Giraltovce, Hanušovce nad Topľou
Oblasti a regióny Slovenska
Záhorie, Podunajsko, Kysuce, Orava, Liptov, Dolné Považie, Stredné Považie, Horné Považie, Hont, Turiec, Pohronie, Horehronie, Podpoľanie, Novohrad, Gemer, Spiš, Šariš, Dolný a Horný Zemplín, Zamagurie