phone

Zavolajte nám
+421 948 843 371

mail

Napíšte nám
obchod@rovelle.sk

adress

Navštívte nás
Železničná 320, 900 41 Rovinka

Vysokotlakové čistenie zámkových a kamenných dlažieb

Vysokotlakové čistenie vodným lúčom je proces čistenia povrchov dlažieb, ktorý sa používa na odstránenie nečistôt, škvŕn, mazov a iných nečistôt z povrchov ako sú zámkové a kamenné dlažby. Tento proces sa vykonáva pomocou vysokotlakového stroja, ktorý vytvára vysokotlakový vodný lúč, ktorým sa oplachuje a čistí povrch.

Vysokotlakové čistenie vodným lúčom je proces čistenia povrchov dlažieb, ktorý sa používa na odstránenie nečistôt, škvŕn, mazov a iných nečistôt z povrchov ako sú zámkové a kamenné dlažby. Tento proces sa vykonáva pomocou vysokotlakového stroja, ktorý vytvára vysokotlakový vodný lúč, ktorým sa oplachuje a čistí povrch.

Tento proces sa odporúča pre zámkové a kamenné dlažby, ktoré majú veľa nečistôt, ako sú mastnoty, sadze, prach a podobne. Je to účinná a rýchla metóda na čistenie týchto typov povrchov, ale môže to byť náročné na čas a finančné prostriedky. Odporúča sa tiež vykonávať tento proces s opatrnosťou a s použitím správnej techniky, aby sa predišlo poškodeniu povrchu, a aby sa zachovala jeho dlhá životnosť.

Vysokotlakové čistenie vodným lúčom môže byť vhodné aj pre ošetrenie a čistenie iných povrchov, ako sú drevené terasy, steny, fasády a ďalšie. Je však dôležité dôkladne zvážiť, aké typy povrchov sa dajú čistiť vysokotlakovou metódou, aby sa minimalizovalo riziko poškodenia materiálu.

Takéto čistenie zámkových a kamenných dlažieb má určité výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť predtým, než sa rozhodnete pre túto metódu čistenia.


Výhody vysokotlakového čistenia

Účinnosť: Vysokotlakové čistenie je veľmi účinnou metódou na odstránenie špiny, mastnoty, machu, rias a iných nečistôt z kamenných a zámkových dlažieb.

Rýchlosť: Takéto čistenie je veľmi rýchle a môže vyčistiť veľkú plochu dlažby v pomerne krátkom čase. To znamená, že celý proces môže byť dokončený rýchlo a účinne.

Bez použitia chémie: Vysokotlakové čistenie nevyžaduje použitie chémie, čo je výhodou pre životné prostredie a pre zdravie ľudí a zvierat.

Odstránenie nepríjemných zápachov: Vodný lúč môže odstrániť nepríjemné zápachy, ktoré sa môžu hromadiť na dlažbe, ako sú napríklad zvyšky odpadu alebo zvieracie výkaly.


Nevýhody vysokotlakového čistenia

Poškodenie povrchu: Vysokotlakové čistenie môže spôsobiť poškodenie povrchu dlažby, najmä ak je dlažba stará alebo má už existujúce trhliny alebo iné poškodenia a použije sa neprimeraný tlak vody.

Nebezpečenstvo pre okolité rastliny: Vodný lúč môže poškodiť aj okolité rastliny, ak sa použije príliš vysoký tlak alebo ak sa voda dostane na nevhodné miesta.

Ochranné vybavenie: Pri vysokotlakovom čistení je potrebné nosiť ochranné vybavenie, aby sa predišlo nebezpečenstvu zranenia v dôsledku príliš vysokého tlaku alebo náhodného kontaktu s nečistotami.

Je dôležité zvážiť tieto výhody a nevýhody ešte skôr, než sa rozhodnete pre vysokotlakové čistenie zámkových a kamenných dlažieb.

Je však tiež veľmi dôležité si uvedomiť, že vysokotlakové čistenie nie je pre každý typ dlažby vhodné. Preto by malo byť vykonané odborníkmi, ktorí majú skúsenosti a správne vybavenie na vykonanie práce bezpečne a účinne.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a najmodernejším prostriedkom, dokáže spoločnosť ROVELLE vyčistiť akékoľvek zámkové alebo kamenné dlažby.

Cena za vysokotlakové čistenie sa môže líšiť v závislosti od veľkosti plochy a znečistenia, preto neváhajte a kontaktujte našich obchodných zástupcov, ktorí Vám vypracujú nezáväznú cenovú ponuku pripravenú špeciálne pre Vás!

Kontakt na obchodných zástupcov:

Bratislavský kraj
Bratislava, Stupava, Malacky, Pezinok, Modra, Senec
Trnavský kraj
Šamorín, Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Senica, Šaštín-Stráže, Skalica, Holíč, Gbely, Veľký Meder, Vrbove, Sládkovičovo, Gabčíkovo
Nitriansky kraj
Nitra, Šaľa, Nové Zámky, Šurany, Komárno, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany, Hurbanovo, Kolárovo, Šahy, Tlmače, Želiezovce, Vráble, Štúrovo,
Trenčiansky kraj
Trenčín, Prievidza, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Ilava, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Brezová pod Bradlom, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Stará Turá, Bojnice, Handlová, Nováky, Nemšová, Trenčianske Teplice
Banskobystrický kraj
Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica, Kremnica, Lučenec, Fiľakovo, Veľký Krtíš, Revúca, Rimavská Sobota, Brezno, Poltár, Krupina, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Detva, Hriňová, Krupina, Dudince, Tornaľa, Jelšava, Hnúšťa, Tisovec, Modrý Kameň, Sliač, Nová Baňa
Žilinský kraj
Bytča, Žilina, Martin, Vrútky, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Turčianske Teplice, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Krásno nad Kysucou, Turzovka, Turany, Trstená, Rajec, Rajecké Teplice
Košický kraj
Košice, Košice-okolie, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Gelnica, Rožňava, Spišská Nová Ves, Strážske, Veľké Kapušany, Dobšiná, Krompachy, Spišské Vlachy, Sečovce, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou
Prešovský kraj
Prešov, Bardejov, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišská Stará Ves, Poprad, Sabinov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce, Snina, Vranov nad Topľou, Humenné, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Svit, Vysoké Tatry, Veľký Šariš, Lipany, Podolínec, Giraltovce, Hanušovce nad Topľou
Oblasti a regióny Slovenska
Záhorie, Podunajsko, Kysuce, Orava, Liptov, Dolné Považie, Stredné Považie, Horné Považie, Hont, Turiec, Pohronie, Horehronie, Podpoľanie, Novohrad, Gemer, Spiš, Šariš, Dolný a Horný Zemplín, Zamagurie