phone

Zavolajte nám
+421 948 843 371

mail

Napíšte nám
obchod@rovelle.sk

adress

Navštívte nás
Železničná 320, 900 41 Rovinka

Profesionálne čistenie, úprava, obnova a kompletná starostlivosť o podlahy a dlažby

Potrebujete kvalitné čistenie podláh alebo dlažieb v exteriéri alebo interiéri?

Pre nás žiaden problém!

Pracujeme rýchlo ,efektívne a vysokoproduktívne! Za krátky čas vyčistíme skutočne veľké plochy.

Doprajte podlahám a dlažbám profesionálnu starostlivosť a hĺbkové čistenie!

Vonkajšie zámkové dlažby, kamenné dlaždice alebo parkety, vinyl, PVC, či keramika v interiéri? Pre nás prostredie nehrá žiadnu rolu!

Sme experti na úpravu, čistenie, brúsenie, leštenie, obnovu a celkovú starostlivosť o podlahové krytiny všetkých materiálov pre externé prostredie, ale aj interiéry.

Či sa jedná o extrémne znečistenie, zanedbanú, zničenú alebo poškriabanú podlahu, vyriešime každý problém!

Bez poriadnej techniky a kvalitných strojov by to nešlo!

Naše technické vybavenie zvládne podlahy a dlažby vybrúsiť, vyčistiť automatickou alebo vysokotlakovou technikou, bezprašne opieskovať alebo otryskať suchým ľadom.

Metóda čistenia závisí od charakteru, veľkosti, rozsahu a sily znečistenia, prostredia v ktorom sa nachádzajú, ale aj veľkosti samotnej plochy.

Čistenie podláh vodným lúčom

Metóda čistenia prostredníctvom silného tlaku vodného lúča sa využíva najmä v exteriéri pri čistení zámkových dlažieb, kamenných a keramických dlaždíc, alebo betónu.

Ako príklad využitia môžeme uviesť komunálnu sféru miest a obcí, parkoviská, dlažby okolo pozemkov, bazénov, či schodiská.

V interiéri realizujeme vysokotlakové čistenie napríklad pri veľkých dláždených plochách vo vnútorných bazénoch, thermalparkoch, kúpeloch alebo vo wellness centrách, kde využívame zároveň benefit horúco vodného vysokotlakového čistenia – ekologickú dezinfekciu.

Metóda vysokotlakového tryskania plôch je vždy ekologická, bez využitia chémie.

Strojové čistenie podláh umývacími automatmi

Umývacie automaty sú stará dobrá klasika. Účinne čistia a umývajú veľké plochy ako sú výrobné a priemyselné haly, sklady, logistika, či veľké priestory v ubytovacích zariadeniach, verejných inštitúciách, na úradoch, poštách alebo nákupných strediskách, obchodných centrách a podobných priestoroch.

Odstránime aj tie najodolnejšie znečistenia, ktoré ste doteraz prehliadali alebo neúspešne odstraňovali.

Bezprašné pieskovanie podláh

Bezprašné pieskovanie volíme výhradne na tvrdých a pevných materiáloch ako sú kameň, betón, prípadne drevo. Odstraňujeme ním veľmi silné usadeniny, roky zanedbané nánosy, znečistenie farbami, lakmi alebo maľovkami, ktoré by inou metódou nebolo možné odstrániť do tak veľkej hĺbky alebo by trvalo dlho.

Bezprašné pieskovanie je hĺbkové čistenie, pričom odstráni aj najzažratejšiu špinu z pórovitých povrchov.

Mimoriadne efektívne je pri čistení schodísk v starých historických budovách.

Brúsenie a leštenie podláh

Tam, kde nestačí čistenie nastupuje brúsenie. Brúsime kamenné, drevené alebo betónové podlahy, dlažby a dlaždice.

Brúsenie s následným leštením vykonávame pre všetky poškodené, znečistené, zanedbané, matné, vychodené, či poškriabané podlahy. Brúsime šetrne a výhradne do takej hĺbky ako je potrebné, bez zbytočného zásahu do hrúbky podlahových krytín a dlažieb.

Brúsne práce vykonávame šetrnou metódou viacnásobného brúsenia, prostredníctvom diamantových padov. Viacnásobné brúsenie predstavuje najprecíznejšiu a najefektívnejšiu metódu brúsenia a leštenia podláh na trhu.

Pri prácach nevyužívame chémiu, či iné agresívne látky, a i napriek tomu dosiahneme dokonalé výsledky a kompletnú obnovu povrchu!

Odstránime každé znečistenie

Potrebujete vyčistiť znečistené podlahy od škvŕn, šmúh, škrabancov, farieb, lepov, mastnôt, impregnácie alebo iného znečistenia? Pre nás nie je žiadna špina problémom!

Diamantové čistenie kamenných podláh

Diamantové čistenie podláh je mimoriadne efektívna, za to agresívnejšia a drsnejšia technika čistenia povrchov, za to bez chemická, plne ekologická, bez znečisťovania životného prostredia.

Predstavuje niečo medzi klasickým strojovým čistením a brúsením podláh. Vyžaduje si poriadnu zručnosť, skúsenosti, detailný prístup a trpezlivosť, preto je nevyhnutné zveriť práce profesionálom.

Realizácia trvá o niečo dlhšie ako klasické strojové umývanie podláh, výsledok stojí za to!

Diamantovým čistením vieme dosiahnuť obnovu, ošetrenie povrchu, oživenie a rozjasnenie farieb, zabezpečiť lesk zanedbaným podlahám a odstrániť výrazné poškodenia.

Vďaka hĺbkovému čisteniu povrchu kameňa je technika vhodná pre silnejšie druhy znečistenia a na vysoko zaťažovaných podlahách, ktorým už nič iné nepomôže.

Práce realizujeme kvalitnými diamantovými padmi rôznej zrnitosti. Účinne odstránia hlboké škrabance, vrypy, ryhy a iné poškodenia povrchu, silné znečistenie, škvrny, fľaky, šmuhy, farby, impregnácie a nečistoty.

Diamantovú úpravu podláh poskytujeme pre tvrdé kamenné podlahy z prírodného, ale aj umelého kameňa. Spadá sem napríklad mramor, travertín, vápenec, pieskovec, žula, granit, terrazzo, terracotta, cotto, gres a mnoho ďalších.

Brúsenie podláh a podlahových krytín

Potrebujete obnoviť zničené a poškodené podlahy? Nad brúsením nebudete premýšľať ani minútu!

Povrchová úprava podláh za pomoci brúsenia s následným leštením je v oblasti renovácie, úpravy a revitalizácie podláh bezkonkurenčná!

Brúsenie je najagresívnejšia forma, ktorou upravujeme, obnovujeme a revitalizujeme podlahové krytiny. Spolu s leštením zabezpečí kompletnú povrchovú úpravu, renováciu, prinavrátenie pôvodného vzhľadu a predĺženie životnosti podláh.

Zásah je maximálne šetrný, vďaka modernej brúsnej metóde v podobe postupného viacnásobného brúsenia. Na práce využívame výlučne kvalitné výkonné brúsne a leštiace stroje, pri ktorých vymieňame drsné pady za jemnejšie, čím dosiahneme požadovaný výsledok.

Postupným brúsením odstraňujeme hrubé nedokonalosti, staré farby, laky a špiny na povrchoch.

Nevyužívame chémiu, ani iné umelé látky, či abrazíva, vďaka čomu je služba ekologická, bez negatívneho vplyvu alebo dopadu na životné prostredie.

Detailnou prácou a uvedomelou výmenou padov v správnom postupe vieme dosiahnuť maximálne hladkú a lesklú podlahu aj bez použitia chémie.

Brúsenie podláh realizujeme pre:

 • - kamenné podlahy z prírodného aj umelého kameňa
 • - betónové podlahy a povrchy
 • - drevené podlahy a parkety

Impregnácia ako ochrana podlahových krytín

Na záver odporúčame aplikovať impregnáciu, ktorá slúži na zabezpečenie ochrany povrchu pred mechanickým poškodením, opotrebovaním, oderom, škvrnami alebo znečistením. Efekt je dlhodobý a predlžuje životnosť materiálu.

Pre dokonalé podlahy poskytujeme následovné služby:

 • - impregnovanie
 • - voskovanie
 • - leštenie
 • - brúsenie
 • - diamantové čistenie
 • - kryštalizácia
 • - polymerizácia
 • - ošetrovanie
 • - sanácia


Postaráme sa o nasledovné typy podláh:

 • - betónové podlahy a povrchy
 • - kamenné podlahy z umelého kameňa: terrazzo, cotto, terracotta, jura
 • - kamenné podlahy z prírodného kameňa: mramor, travertín, žula, bridlica, čadič, vápenec, pieskovec, rula, kremeň, kremenec, kvarcit, onyx, jantár, granit
 • - drevené podlahy: drevené parkety
 • - keramické dlažby: kachličky, keramická podlaha, porcelánová podlaha
 • - prírodné podlahy: kaučukové a korkové podlahy
 • - umelé elastické podlahy: PVC, vinyl, marmoleum, linoleum, laminátové, plávajúce podlahy,
 • - priemyselné podlahy: ESD, antistatické a elektrostatické podlahy

Kontakt na obchodných zástupcov:

Bratislavský kraj
Bratislava, Stupava, Malacky, Pezinok, Modra, Senec
Trnavský kraj
Šamorín, Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Sereď, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Senica, Šaštín-Stráže, Skalica, Holíč, Gbely, Veľký Meder, Vrbove, Sládkovičovo, Gabčíkovo
Nitriansky kraj
Nitra, Šaľa, Nové Zámky, Šurany, Komárno, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany, Hurbanovo, Kolárovo, Šahy, Tlmače, Želiezovce, Vráble, Štúrovo,
Trenčiansky kraj
Trenčín, Prievidza, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Ilava, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Považská Bystrica, Brezová pod Bradlom, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Stará Turá, Bojnice, Handlová, Nováky, Nemšová, Trenčianske Teplice
Banskobystrický kraj
Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica, Kremnica, Lučenec, Fiľakovo, Veľký Krtíš, Revúca, Rimavská Sobota, Brezno, Poltár, Krupina, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Detva, Hriňová, Krupina, Dudince, Tornaľa, Jelšava, Hnúšťa, Tisovec, Modrý Kameň, Sliač, Nová Baňa
Žilinský kraj
Bytča, Žilina, Martin, Vrútky, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín, Turčianske Teplice, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Krásno nad Kysucou, Turzovka, Turany, Trstená, Rajec, Rajecké Teplice
Košický kraj
Košice, Košice-okolie, Michalovce, Sobrance, Trebišov, Gelnica, Rožňava, Spišská Nová Ves, Strážske, Veľké Kapušany, Dobšiná, Krompachy, Spišské Vlachy, Sečovce, Kráľovský Chlmec, Čierna nad Tisou
Prešovský kraj
Prešov, Bardejov, Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišská Stará Ves, Poprad, Sabinov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce, Snina, Vranov nad Topľou, Humenné, Spišská Belá, Spišské Podhradie, Svit, Vysoké Tatry, Veľký Šariš, Lipany, Podolínec, Giraltovce, Hanušovce nad Topľou
Oblasti a regióny Slovenska
Záhorie, Podunajsko, Kysuce, Orava, Liptov, Dolné Považie, Stredné Považie, Horné Považie, Hont, Turiec, Pohronie, Horehronie, Podpoľanie, Novohrad, Gemer, Spiš, Šariš, Dolný a Horný Zemplín, Zamagurie